CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® HAYRAT BİŞEE > What's up.doc
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

Düğünler

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <12
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
akeramik Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

Yer: Konya
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 428
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak akeramik Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 19 Hazren 06 saat 23:02

"düğün bu" isimli hernan jorge cresponun yazdığı kitapla bu kitaba karşılık olarak yazılan, prof. haydar başın "gerçek düğün bu" kitabı karşılaştırılabilir. düğünlerin dünü bugünü yarını isimli kitabımda bu iki görüşü çözümledim ona da bi bakıverin.

çay harareti ÖLDÜRÜR!!!
Sayfa Başı
chenne Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

En İsyancı Üye

Yer: İstanbul
Mesaşlar: 4081
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak chenne Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 26 Hazren 06 saat 18:17
hiç haz etmem düğün meselelerini ne bilim öyle hoppidi hoppidi oynamalar gece yaralarına kadar milletin bokunun çıkması afedersiniz, gelin ile damat sıkılır e artık bitse havalarına bürünür bide bunun evlendirildikten sonra ki konvoy oluşturup zort zort korna çalıp yol denen güzide zaten yetmeyen asfalt olayını tıkamaları ve akabinde trafiği felç etme olayları vardır ki oy oy... illet bi olaydır buradaki düğünler... yok ona yidircen içircen yok kavga mı çıkacak acaba yok bilmem ne... bunun alışveriş kısmına bile girmiyorum... evlenirken düğün istemedik biz racona uymaz bozar bizi hesabı... evlenecekseniz sessiz sakin kendi aranızda evlenin milleti rahatsız etmeye ne gerek var... uyuz oluyorum şahsen napiyim.
Sayfa Başı
katilkedipisick Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Antalya
Mesaşlar: 2138
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak katilkedipisick Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 26 Hazren 06 saat 23:19

hayatımda topu topu kaç düğüne gitmişimdir du bakimm..

bi tane ablamınkisi,o zaman çocuktum daha o sayılmaz!

bi kuzeniminkisi,o zaman serpilmiş idim,çok da gözalıcı idim efendime söliyim!ama çok da sıkılmış idim!netekim iğrençsi bi organizeşındı.bi de öncesinde kına gecesi vardı ki ne siz sorun ne ben anlatayım!şimdi kuzen olunca haliyle her b.ka zorla beni de ötelediler.yok kına tut yok etrafında dön gelinin,yok dans et bilmem ne!o hengameden sağ sağlıklı çıkabildiğime memnunum!

son düğün maceram geçen yaz yaşandı,o zaman da kazık kadar olmuştum!hayatımda ilk kez dopuklu ayakkabı giyme gafletinde bulunurken bir ip cambazı edasıyla nasıl yürünür şeklinde kırıtaraktan emdamı arz eylemiştim!ben ayakta zati sor duruyorum,şimdi düğün de arkadaşın olunca zorla kaldırdılar aman da oyna diye!kalktım ve olduğum yerden bi gıdım hareket etmeden sadece sağa sola sallanmak suretiyle el şaklattım bolcana,maksat muhabbet olsundu işte!ellerinden kurtulup oturdum ama masadaki muhabbet daha bi alemdi!lise arkadaşlarımın hepicisi toplanmış ellerinde birer oğran vesikalığı,birbirlerine "baaak benim zevgülümün kaşı güzel gözü güzel" şeklinde caka satma peşindeler!ıyk ıyk ettim ,kıskangeçliğimden değil tabiki de!neyse konuyu ağdalandırmayayım...

öyle işte.düğünleri sevmem.sevenden de hazzetmem.allah korusun beni amin..

linkte de çağdaş bir adet türk düğünü izlenileybıl ama sesli mümkünse.afiyet olsun..

http://rapidshare.de/files/8918268/g189.wmv.html

Sayfa Başı
redbeard Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Mesaşlar: 772
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak redbeard Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Şehmuz 06 saat 22:45
Sayfa Başı
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak katilkedipisick Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Şehmuz 06 saat 22:50
eheheeh hatunlar hayatlarından çok memnun gözüküyolar!
Sayfa Başı
afumeto Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Adana
Mesaşlar: 1712
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak afumeto Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Şehmuz 06 saat 23:22
saçlara hastayım ben, yazık kuaförlere
Sayfa Başı
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak katilkedipisick Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 14 Şehmuz 06 saat 00:01

kuaförlerde de su yakmıyo herhal!nasıl paralar aldıklarını ne siz sorun ne ben söliyim!

asıl ben o renk cümbüşü standart elbiselere ve tıkırtılı topluklu ayakkaplara hastayım.düğünlük alınır,itinayla giyilir..renk konusunda vazgeçilmeyenler pempe ve mavidir,hatun vücudunu beğenmiyosa siyahı tercih eder vazgeçilmez.

Sayfa Başı
_PaiNKilleR_ Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 1747
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak _PaiNKilleR_ Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 14 Şehmuz 06 saat 02:01
ayıptır sölemesi çoohlar duymasında haluk bi laf ettiydi:

senin kuaför masrafın olmasa şimdi kale de oturuyoduk kale de!!! ama şimdi o kalede kuaför oturuyo...

tekrar düğüne gelecek olursak: allah göstertmesin.
Sayfa Başı
yoyo Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

Mesaşlar: 366
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak yoyo Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 14 Şehmuz 06 saat 02:07

ben de kız kıza yapılan danslara hastayım

dikkat:yapılan danslar

Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <12

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster