CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® THE GÖSTERAY, YEAAH > Tilivizyon Dünyası
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

LOST

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  123 8>
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
tapoem Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: İstanbul
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 1858
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak tapoem Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Başlık: LOST
    Yazım: 03 Şehmuz 06 saat 01:41
açılması gecikmiş bi konu galiba. :) 13 bölüm ardarda izlememe rağmen beni sıkmayan dizi. kesin herkesin bi teorisi vardır diziyle ilgili.

ben şu güzel diyorum

http://www.lostpedia.com/wiki/Atlantis

do not feed the troll.
Sayfa Başı
_PaiNKilleR_ Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 1747
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak _PaiNKilleR_ Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 03 Şehmuz 06 saat 02:12
tiglon dvd sini çıkarmış galiba ilk sezonun. bi ara izlemek lazım. henüz diziden bir kare bile görmediim için yorum yapamıycam tabii.
Sayfa Başı
tapoem Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak tapoem Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 03 Şehmuz 06 saat 02:17
dizi digiturkte yayınlandığı için ben de televizyondan izleyemiyorum. lakin interletten indirilmiş 1. ve 2. sezon bölümleri mevcut, isteyen olursa paylaşım olabilir.
do not feed the troll.
Sayfa Başı
_PaiNKilleR_ Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 1747
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak _PaiNKilleR_ Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 03 Şehmuz 06 saat 02:21
dizimax çekimleri mi onlar yoksa abc falan mı. şimdi diziyi anlamak için ingilizceyi geliştirmek zorunda kalmayalım. türkçe altyazılıysa ii olur (=
Sayfa Başı
afumeto Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Adana
Mesaşlar: 1712
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak afumeto Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 03 Şehmuz 06 saat 02:22

bende iki bölüm indirdim arkadaş tavsiyesiyle ama seyretmek nasip olmadı daa. seyrettikten soora artık. mükemmel diyodu arkadaş, öle diyosa öledir

altyazılarıda mevcırt peyn bey

Sayfa Başı
karinca Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik
En Berduş Üye

Mesaşlar: 3972
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak karinca Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 03 Şehmuz 06 saat 02:43
4 8 12 16 23 42
Sayfa Başı
katilkedipisick Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Antalya
Mesaşlar: 2138
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak katilkedipisick Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 03 Şehmuz 06 saat 02:57
çok merak ettiğim lakin benim de tek kare izleme imkanı bulamadığım dizi.uydu da yayınlanıyor mu bu meret?
Sayfa Başı
tapoem Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak tapoem Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 03 Şehmuz 06 saat 16:11
Originally posted by _PaiNKilleR_

dizimax çekimleri mi onlar yoksa abc falan mı. şimdi diziyi anlamak için ingilizceyi geliştirmek zorunda kalmayalım. türkçe altyazılıysa ii olur (=

abc çekimi fakat internette altyazıları mevcut. ayrıca dizimax tamamını yayınlamadı galiba, ama bilmiyorum. 3. sezona da geç başlayacakmış. ortasından bi yerinden dalmak da olmaz diziye, 1. bölümden iltibaren hiç bi şey kaçırmadan izlenmeli.
do not feed the troll.
Sayfa Başı
ciddiyetküpü Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Yer: Kocaeli
Mesaşlar: 804
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak ciddiyetküpü Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 03 Şehmuz 06 saat 19:35

2.sezon 16.bölümdeyim internetten indirilmişini izliyorum zira dizimax bizde mevcırt değil.dizimax tamamını yayınladı efendim haberlerini alıyorum.

bu dizi acayip bi şey insan sıkılmaz mı üstüste bikaç bölüm izlemekten,hayır sıkılmıyor işte.bi de bi kaç bölüm üstüste izlendiğinde  o adada yaşıyormuş hissi uyanıyor insanın içinde normal hayattan kopuluyor yani lost hayatı yaşamaya başlıyorsunuz:p

4 8 15 16 23 42

Sayfa Başı
jeff buckley Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik

Mesaşlar: 2997
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak jeff buckley Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 06 Şehmuz 06 saat 20:30
en sevdiğim.

Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  123 8>

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster