CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® HAYRAT BİŞEE > Serbest Bölge
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

burda nüçün gimse yok

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  12>
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
abudabi Liste Göster
Çömez, yazık
Çömez, yazık

Yer: abudabi
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 1
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak abudabi Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Başlık: burda nüçün gimse yok
    Yazım: 21 Şubart 12 saat 19:17
niçün kimse bişey yazmıyor forum pek faal değil gördüğüm gadarıyla. 
Sayfa Başı
jumanji Liste Göster
Çömez, yazık
Çömez, yazık

Yer: aydın
Mesaşlar: 4
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak jumanji Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 01 Nissan 12 saat 22:08
Herkes kendi köşesine çekilmiş anlaşılan.
Sayfa Başı
electro Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Yer: İstanbul
Mesaşlar: 590
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak electro Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 07 Kaslım 12 saat 12:08
Rivayet olunur ki senede 1 karanlik gecelerde forumun derinliklerinde yasayan uyelerin cigliklariyla forumu geri dondurme cabalari olurmus. Ama hepsi husrana donusurmus.

Valla forumun son aktif donemlerine yetistim ben. Ama ben pek aktif degildim. Sanirsam buyuk bir felaket okdu forumda 2012 misali:) sonra herkes kosesine cekildi. Ama keske biri of the influenced people bu sene de forumu csnlandirma cabasina girse. Bulusulsa. Gorusulse. Bu sene gunu gunune yazicam lan ben dese herkes.
cıngıl
Sayfa Başı
katilkedipisick Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Antalya
Mesaşlar: 2138
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak katilkedipisick Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 07 Kaslım 12 saat 22:56
ben burdayımm :))  sık sık girip bakıyorum ama bi hareket olmayınca..
Sayfa Başı
electro Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak electro Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 08 Kaslım 12 saat 01:18
Originally posted by katilkedipisick

ben burdayımm :))  sık sık girip bakıyorum ama bi hareket olmayınca..

Ben de varim. Gelin forumu 2 kisilik forun edelim. Daha sonra burdaki her girisim gibi 2 sene sonra bakanlar" bunlar da becerememis" desinler:)

Yada neden olmasin!!
cıngıl
Sayfa Başı
katilkedipisick Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Antalya
Mesaşlar: 2138
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak katilkedipisick Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 08 Kaslım 12 saat 02:01
Valla bende şu ara tus kaygıları dışında pek birşey yok ama olsun ben katlanırım yabancı değilim diyorsanız eyvalla
Sayfa Başı
electro Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak electro Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 08 Kaslım 12 saat 02:16
Ben bol bol sizi kontrol etmeye giricim efem o zaman foruma. Maksat forum degil biz senlenelim. Tus dervis cilesidir
cıngıl
Sayfa Başı
karinca Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik
En Berduş Üye

Mesaşlar: 3972
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak karinca Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 10 Kaslım 12 saat 18:38
kim demis forumda kimsecikler yok diye? nç nç nç..
Wow. veya Vaaaaaauuuuv?!
Sayfa Başı
charlie brown Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 1621
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak charlie brown Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 28 Şehmuz 13 saat 23:41
bakayım? aa gerçekten yok.
people move on
Sayfa Başı
karinca Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik
En Berduş Üye

Mesaşlar: 3972
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak karinca Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 24 Heylül 13 saat 21:44
Siz öyle sanın serdar bey, gözümüz üzerinizde.. Öyle koşar adım haldun taner'in önünden geçip rıhtıma giderseniz tabii ki görüşemeyiz..

Wow. veya Vaaaaaauuuuv?!
Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  12>

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster