CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® MÜEBBET and also MUHABBET > Cenk 'nen Erdem
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

muebbetmuhabbet.com

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <12345 11>
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
turnusol Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı
En Devrimci Üye

Yer: İzmir
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 2602
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak turnusol Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 09 Kaslım 04 saat 03:45

bu kayıtları herkese ulaştırabilmemin en masrafsız ve en kolay yolunu bulabilirsek seve seve paylaşırım tabiki...neden olmasın(DIN)                        

başka bir dünya mümkün...
Sayfa Başı
rockerdem Liste Göster
Yöneticilermiz
Yöneticilermiz
Ulu Admik

Yer: İstanbul
Mesaşlar: 1361
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak rockerdem Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 09 Kaslım 04 saat 05:27

efenim sizin mekan izmir miydi? neydi? hı?

istanbul ise vakit kaybetmeyelim; ha yok deel ise, kargo firmalarından birini gözümüze kestirelim derim ben.

hatta şöle yapablüp, ben dağıtımın istanbul ayaa olabilirim. yani siz bana gönderirsiniz, ben de istanbul'da olup da CD isteyen arkadaşlara kopyalama bazında CD'leri iletirim. Hatta yurtdışına bayilik verebiliriz...

Sayfa Başı
ugurcanyavuz Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 2013
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak ugurcanyavuz Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 09 Kaslım 04 saat 06:08

ya inanmıyorum turnusol bey nereden buldunuz bu kayıtları? lütfen yaf yapın şu iyiliği bize. siz karşı ödemeli yollayın. cd dediğiniz nedirki. tanesi 300 bin tl.

valla yaptınız bi hayır tam yapın

lütfennn.

yada wmv yapın internete atın şunları

bırakınız yapsınlar bırakınız etsinler.
Sayfa Başı
LadyBird Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Ankara
Mesaşlar: 2340
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak LadyBird Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 09 Kaslım 04 saat 11:47

bende istiyoruuuuuum ankaraya 'da yollayın pleeeease Big smile

sayın uğurcanyavuz bey isterseniz cdleri biz alalım şöle 100 tane falam sonra bunları sayın turnusol a yollayalım. geri yollayacağı zamanda isteyen tüm arkadaşların posta adreslerine yollasın karşı ödemeli olarak böylece sadece çektiği zahmetle kalsın:))

ben Ladyguş deeliiim...
Sayfa Başı
ugurcanyavuz Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 2013
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak ugurcanyavuz Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 09 Kaslım 04 saat 17:39
tamam canım alırız noolcak. ama ben turnusol beyin indirdiği linkten indirmeye çalışıyorum. ama ya çok yavaş ya hiç başlamıyo
bırakınız yapsınlar bırakınız etsinler.
Sayfa Başı
turnusol Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı
En Devrimci Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak turnusol Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 09 Kaslım 04 saat 17:51
ugurcan bey e-mule nizi 24 saat açık bırakınız. veritas,ph0zene ve hyperspace nickli üç güzide insan var orda onlar geceleri bağlanıyolar genelde ve kapatmıyorlar onlardan indirebilirsiniz.genelde 1,5K civarı geliyor ama geliyor işte eninde sonunda
Sayfa Başı
jeff buckley Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik

Mesaşlar: 2997
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak jeff buckley Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 07 Sarılık 04 saat 02:54

konuya geri dönersek; sitede canlanma var güncelleniyor ediyor dedim, nazar değdi herhalde, 29 ekimden beri güncelleme yok. bi anket değişti o kadar.

bi de sır bankası ve mesajbörd yeni üye olmuş 3-4 kişinin denetimi altına girmiş. parazit gibiler valla..abuk subuk yer kaplıyorlar. umarım birileri ilgilenir de üyeliklerini falan iptal eder veya bi uyarı verir.

pain of salvation istanbul'a gelsin...gelsin..gelsin.

Sayfa Başı
LadyBird Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Ankara
Mesaşlar: 2340
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak LadyBird Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 07 Sarılık 04 saat 12:45

zaten muebbetmuhabbetin en canlı yeri mesajbörd orasıda gereksiz bir yer gibi geliyor bana. anlamsız ve boş konuşmalar geçiyor. yazılan hiç bir yazının birbiriyle bağlantısı olmadığı gibi yazılanlarında mesajla alakası yok....

muebbette en sevdiğim yer günnük onuda ayda yılda bir yazıyorlar artık...

ben Ladyguş deeliiim...
Sayfa Başı
turnusol Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı
En Devrimci Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak turnusol Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 03 Şubart 05 saat 02:04
muebbetmuhabbet.com un halini gördünüz mü?yani sırbankasının... millet ana avrat gidiyo valla...yazık:(((
Sayfa Başı
karinca Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik
En Berduş Üye

Mesaşlar: 3972
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak karinca Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 03 Şubart 05 saat 02:11
Yazık yazık da bi yere kadar.. Sen sahip çıkmazsan biz mi çıkalım birader diyesim geliyor!
Wow. veya Vaaaaaauuuuv?!
Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <12345 11>

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster