CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® HAYRAT BİŞEE > Kelime Oyunları ve Bağıl Sistemler
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

Buralar eskiden dutluktu

Cevarp Yaz Cevarp Yaz
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
katilkedipisick Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Antalya
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 2138
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak katilkedipisick Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Başlık: Buralar eskiden dutluktu
    Yazım: 16 Nissan 17 saat 14:11
Herkesi ve burayı çok özlemişim:(
Sayfa Başı
electro Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Yer: İstanbul
Mesaşlar: 590
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak electro Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 27 Şehmuz 17 saat 00:52
iğne atsan yere düşmez bi kalabalık içinde ismini görünce mutlu olduğum yazar.

niye üstteki kullanıcı yorumu yaptım bilemedim ama :)

yalnız çok garip ben bu forumu yanlış hatırlamıyosam 2003-2004-2005  ama daha çok 2004 filan olmalı o zamandan beri takip ediyorum. ki o zamanlar lisedeydim. ki o zamanlar evde internet yoktu nete girmek için internet kafeye gidiyordum, ki istanbulda değil idim. 

burda herkes gecelere kadar konuşuyor ben ertesi gün internet kafeden anca anca yazılanları okuyordum. herkes istanbulda buluşmalar ayarlıyor ben kah bursa da kah kütahya da burda kimse var mıdır buluşacak diye merak ediyordum.

gel zaman and git zaman evde adsl ler de oldu. istanbula da taşındım (12 sene olmuş lan) ama forum bi belini kaldıramadı, dönemedi o şaşalı haline

küçükken mahallede annesi en erken eve çağıran , sonra ağlaya ağlaya tekrar çıkabilir miyim dışarı diye izin alan ama bu sefer çıktığında da tüm çocukların çoktaan eve gittiğini gören çocuk hissiyatında idim. 

hep bi katilkeday hanım kaldı burda bi dost. o mikemmeldir. sevgiler ve saygılar ona.

anılarla pazartesi( her ne kadar bugün çarşamba da olsa) programımızın sonuna geldik. 
bir başka nasıl geçti habersiz o güzelim yıllarım adlı topikimizde görüşmek üzro, bu da bir metrelik mezro(amaaan tad mı bıraktınız insanda)

cıngıl
Sayfa Başı
karinca Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik
En Berduş Üye

Yer: İstanbul
Mesaşlar: 3972
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak karinca Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 29 Hekim 18 saat 00:31
Biz jeff buckley Hanım ile hala buralardayız. Hatta aynı evde yaşıyoruz. Hatta ve hatta nonniş de bir kızımız oldu :) Bir buluşma olursa elbet katılırız.
Wow. veya Vaaaaaauuuuv?!
Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster