CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® SANAT & KÜLTÜR AKTİVASYONLARSI > Edebiyat
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

En son hangi kitabı okudunuz?

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  123 21>
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
jeff buckley Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik

Yer: İstanbul
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 2997
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak jeff buckley Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Başlık: En son hangi kitabı okudunuz?
    Yazım: 09 Sarılık 04 saat 21:59

veya şu an hangi kitabı okumaktasınız?

okuduğumuz en iyi kitap konusunun yanı sıra böyle bir konu olması iyi olur diye düşündüm..

şu günlerde Victor Hugo'nun "Bir İdam Mahkumunun Son Günü" isimli kitabı okumaktayım..kendisi bir hayli ince ama vakit bulamadığım için bitiremedim. okuduğum kadarıyla gayet güzel.

pain of salvation istanbul'a gelsin...gelsin..gelsin.

Sayfa Başı
BüCüR Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Yer: İzmir
Mesaşlar: 613
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak BüCüR Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 09 Sarılık 04 saat 22:31

şu an Michael Cunningham ın saatler adlı kitabını okuyorum..

ahmet ümit ve tuna kiremitçi nin kitaplarını okudum onlar bence güzeldir uygundur tafsiye edilir...

insanlar ikiye ayrılır;bacaklarından caaarrrttt diye...
Sayfa Başı
karinca Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik
En Berduş Üye

Mesaşlar: 3972
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak karinca Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 11 Sarılık 04 saat 14:44

En son Dif kitabına bakmıştım biraz..

Wow. veya Vaaaaaauuuuv?!
Sayfa Başı
LadyBird Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Ankara
Mesaşlar: 2340
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak LadyBird Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Sarılık 04 saat 14:02
evet bittiğine göre artık en son okuduğum kitap da vinci şifresi... soluksuz okudum diyebilirim. kurgusu beni dehşete düşürdü. şifreler gerçekten heyecan vericiydi. gerçi benim gibi bir kurnazı çok fazla kandıramadılar kitabın sonuna kadar bir sır gibi saklanan bazı şeyleri üstelik hedef şaşırtmak için yapılan tüm uğraşlara rağmen bildim... yinede kitap süper okumayan arkadaşlara tavsiye ederim..
ben Ladyguş deeliiim...
Sayfa Başı
ugurcanyavuz Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 2013
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak ugurcanyavuz Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Sarılık 04 saat 15:32
neymiş şifre söleyin o zamanda boşuna okumayalım kitabı
bırakınız yapsınlar bırakınız etsinler.
Sayfa Başı
LadyBird Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak LadyBird Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Sarılık 04 saat 16:29

aohao olmaz hem kitapta tek bir şifre yok bir şifreden başka bir şifreye kitabın sonuna kadar karşınıza bir sürü şifre çıkıyor ve bu şifre bir kripteks i açıyor. kripteks in içinde ise başka bir şifre var oda hz isa'nın eşi olduğu söylenen magdalalı meryem'in mezarının yerini söylüyor...

yahu okuyun işte altı üstü 500 sayfalık bir kitap ben işin gücün arasında 3 günde okudum...zaten elinize bi aldınızmı bırakamıyorsunuz. ha şurayı okuyum ha burayı okuyum derken bi bakıyorsunuz kitap bitmiş..

ben Ladyguş deeliiim...
Sayfa Başı
karinca Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik
En Berduş Üye

Mesaşlar: 3972
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak karinca Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Sarılık 04 saat 16:36
Ya şifre mi istiyonuz kardeşim.. Al sana şifre.. 10010101010101001011010110101001001011101001010111110000011 ahanda gel çöz..
Wow. veya Vaaaaaauuuuv?!
Sayfa Başı
LadyBird Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak LadyBird Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Sarılık 04 saat 16:39
ooooooy hiç uğraşamam kitaptaki şifreler böyle değil... şiirlerin içine saklanmış gerçekler var... şiirdeki her dizenin her kelimenin bir anlamı var ve başka bir şifrenin bulunmasına yardım edip o şifrenin olduğu yeri tarif ediyor...
ben Ladyguş deeliiim...
Sayfa Başı
jeff buckley Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik

Mesaşlar: 2997
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak jeff buckley Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Sarılık 04 saat 22:29

en son cenk erdem bey'lerin müebbet muhabbet isimli kitabını okudum. ya doyamıyorum ne yapayım, böyle ara sıra okuyorum tekrar tekrar. bi de geçen sene imzalattımdı kendilerine, durup durup ona da bakıyorum, çok güzel yaa, nasıl mutlu olmuştum cenk bey'in yazdıklarıyla. o zamanlar bayaa bi cenk bey hayranı idim.

bu arada halen ilk bahsettiim kitabı bitirmiş değilim.

pain of salvation istanbul'a gelsin...gelsin..gelsin.

Sayfa Başı
LadyBird Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak LadyBird Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 14 Sarılık 04 saat 13:46

muebbet muhabet comda cenk ve erdem beyler kitaplarını satışa sunmuşlardı ama nasıl yapmışlarsa bir türlü satın alma işlemini gerçekleştiremiyordunuz... bende sinirlenip bir daha denemedim...

ben Ladyguş deeliiim...
Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  123 21>

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster