CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® THE GÖSTERAY, YEAAH > Radyo ya da Radio
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

Tavsiye Radyo Proğramlarısı......

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <1 345
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
tapoem Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: İstanbul
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 1858
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak tapoem Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 08 Sarılık 06 saat 01:12
istanbul içinde pazartesi günü 20.00'den sonra açık radyo. post rock bile çalıyorlar.
do not feed the troll.
Sayfa Başı
spasitk kolon Liste Göster
Çömez, yazık
Çömez, yazık

Yer: Ankara
Mesaşlar: 9
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak spasitk kolon Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 28 Sarılık 06 saat 14:14

radyo pek dinlemeiyorum..ama herkesin bildiği sevdiği bi muzo vardır ki onu dinelrim yıllardır..

haa bu aralar radyo özgür e takılıyorum

Sayfa Başı
afumeto Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Adana
Mesaşlar: 1712
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak afumeto Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 24 Heylül 08 saat 21:33
radyo kavramından uzağım eperydir ama konu işlevselliğini kazansın maksat. cenk ve erdem radyo olayına girer belkim zira hötk yeni sezonda olmayacak diye duydum.
Sayfa Başı
shadow Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

Yer: İzmir
Mesaşlar: 470
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak shadow Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 25 Kaslım 08 saat 21:25
radyo d de ü ürüü diye hakan gündüz mü ne bi adamın programı vardı o baya eğlenceliydi , bir ara da Muzo diye bişey vardı adam susmak bilmezdi ya...
Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <1 345

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster