CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® THE GÖSTERAY, YEAAH > Tilivizyon Dünyası
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

Dikkat Şahan Çıkabilir

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <1 89101112 14>
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
cenkolik Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: İstanbul
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 3259
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak cenkolik Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 28 Mayz 05 saat 01:07

yok efenim ya ii başlamıştı kerata aslında...ama bir şımarım fln oldu herhalt...

neyse hâlâ seven varsa ya da dikkat şahan çıkabilir ve de reklamlardan başka bir yerde ya da doğal hâliyle(ne kadar doğaldır bilemem..) görmek isteyen varsa kendisi bu akşam kanal d'de Beyaz show'da konuktur...ben izlemekten yanayımdır flndır fişmekandır..

~?Su Birikintisi
sıpeysimsi şey
sıprey ya da
öyle
Sayfa Başı
ciddiyetküpü Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Yer: Kocaeli
Mesaşlar: 804
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak ciddiyetküpü Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 28 Mayz 05 saat 01:16

beyaz showun her hafta aldığı saçmasapan konuklar yüzünde izlemiyordum bu showu fakat bu hafta şahanın yüzü suyu hürmetine(bu da ne demekse) izlenesi bir program olacaktır diyorum ben

Sayfa Başı
cenkolik Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 3259
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak cenkolik Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 28 Mayz 05 saat 04:26
bir de şunu söyleyeyim...şahanseverler bir forum olayına girmişler; aha da link http://www.sahan.fankulubu.com ben üğe oldum bakalım...Şahan Beyaz'da fena gitmiyor şuana kadar..Öyle bir şımarıklık ya da kibir mibir göremedim...ayrıca manyak kahkaha atıyorçok ilginç bir gülüşü varneyse inşallah prgdan da eski tadı alırız...yenilikler yapması lazım...aynı şey bayıyor...
~?Su Birikintisi
sıpeysimsi şey
sıprey ya da
öyle
Sayfa Başı
klataus Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 1638
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak klataus Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 28 Mayz 05 saat 20:29

yaa şahan ın forumu biraz biraz neyse yani istiyen olsun...

Sayfa Başı
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak ciddiyetküpü Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 28 Mayz 05 saat 23:22

dün gece beyaz showa talafonla bağlanan bir sahan hayranının sitenin adresini vermesinin ardından forumda bir üye patlaması olmuş.ben de üye oldum hadi hayırlısı

Sayfa Başı
dark-shadow Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

Yer: İzmir
Mesaşlar: 355
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak dark-shadow Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 29 Mayz 05 saat 13:37

cumartesi izliyen oldu mu programı, nasıldI?

life burns on the touch of the reaper!
Sayfa Başı
rockerdem Liste Göster
Yöneticilermiz
Yöneticilermiz
Ulu Admik

Mesaşlar: 1361
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak rockerdem Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 29 Mayz 05 saat 15:12
sezonun son programı deyü bayaa bi salmıştı... "salmıştı" derken, kötü anlamda değil, benim çok hoşuma gitti. normalde montajla kesilmesi gereken absürd yerleri filan kesmemişler... bi de ekşi sözlük ahalisine giydirdi ki, ohhhh
Sayfa Başı
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak ciddiyetküpü Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 29 Mayz 05 saat 18:27
hiç bu kadar gülmemiştim süha amcanın masalları beni bitirdi ekşisözlük masalı anlatmasının ardından suzerler harekete geçmişler şahanın sayfaları birden artıverdi ama çok güzel giydirdi valla kutlarım şahanı
Sayfa Başı
omen_666 Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Yer: İçel
Mesaşlar: 521
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak omen_666 Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 02 Hazren 05 saat 19:33

lütfen adeta gercek süper hatasız çekmişler

AMAN TANRIMMMMMMMMMMMMMM

ben ne bir ayrıcalık nede bir günahım.yeterli ve kusursuz olmayabilirim ama varım..
Sayfa Başı
dark-shadow Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

Yer: İzmir
Mesaşlar: 355
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak dark-shadow Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 02 Hazren 05 saat 23:21

yav şu programın tekrarları hangi güne alındı, bitürlü bulamıom.

life burns on the touch of the reaper!
Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <1 89101112 14>

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster