CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® HAYRAT BİŞEE > Bilgis Ayar and the Interlet
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

mücdemi isterim (adsl)

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <12345>
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
_PaiNKilleR_ Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: İstanbul
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 1747
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak _PaiNKilleR_ Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Şehmuz 06 saat 01:36
Sayfa Başı
jeff buckley Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik

Mesaşlar: 2997
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak jeff buckley Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Şehmuz 06 saat 01:57
hım görüyorum; neyse ki şu zavallı limitsiz 256 kb bağlantımı hala daha kullanma şansım var aynen. yoksa yok mu 
yok ama doğru anladıysam okuduğumu, böyle aynen kalaplüp.

ayrıca şu süfer hızlı limitli bağlantı kadar saçma bi şey de görmedim hayatımda. ya adamın 3 gb hakkı var zaten, o hıza hakkını vercek kadar indirse kaç gb eder.

pain of salvation istanbul'a gelsin...gelsin..gelsin.

Sayfa Başı
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak _PaiNKilleR_ Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Şehmuz 06 saat 02:04
sinirsiz 256k ya dokunmuyolar gene anlaşılan.

ben ise 3gb limitim 1024kbit hızım ile 100kb/sn download yapıcam. bakalım, hayırlısı.

Sayfa Başı
tapoem Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 1858
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak tapoem Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Şehmuz 06 saat 02:07
benim de 3 gb limitim var. ayda 5 gb download yapsam 50 milyon geliyor fatura, ki bu sınırsız 256k adsl ile aynı fiyat. 1024/256 nın hatrına bi 1 gb daha indirsem 10 milyon daha fazlaya ortalama bir sınırsız adsl kullanıcısının indirdiği miktarda, ama onun 4 katı kadar hızlı indiriyorum. 256k sınırsızdaki mantığı anlayamıyorum yani ben de.
do not feed the troll.
Sayfa Başı
cenkolik Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 3259
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak cenkolik Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Şehmuz 06 saat 02:13
sanırım bu cümüllerinizi (ve tabii hesap kitabınızı) telekomdaki yetkililer okusa anlamazlar.
~?Su Birikintisi
sıpeysimsi şey
sıprey ya da
öyle
Sayfa Başı
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak _PaiNKilleR_ Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Şehmuz 06 saat 02:15
Originally posted by opın sors

benim de 3 gb limitim var. ayda 5 gb download yapsam 50 milyon geliyor fatura, ki bu sınırsız 256k adsl ile aynı fiyat. 1024/256 nın hatrına bi 1 gb daha indirsem 10 milyon daha fazlaya ortalama bir sınırsız adsl kullanıcısının indirdiği miktarda, ama onun 4 katı kadar hızlı indiriyorum. 256k sınırsızdaki mantığı anlayamıyorum yani ben de.

efenim bazı download manyakları gece açık bırakıyolar pclerini 2 - 3 ayda film falan indiriyolar. o yüzden bırakmak istemiyolar sınırsız bağlantıyı.

ben kotalıdan memnun gibiyim. pek bişi indirmeyen bir insan olarak artıyo bile kotam 300 500 mb. he 6gb kotam olsa fena olmazdı tabi.
Sayfa Başı
Guests Liste Göster
Çömez, yazık
Çömez, yazık
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak Guests Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Şehmuz 06 saat 03:08

bnmde 3 gb 1024 oluyo ne güzel ama sınırsız varken 256 aylık 2gbı geçmezdi sınırladım 4den düşmüyo 256 kalkcakmış sanırım öylemi internet explorer coşcak:D

Sayfa Başı
Co-Admik
Co-Admik

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak jeff buckley Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Şehmuz 06 saat 13:50
tabii zaten hep 5-6 gb indiriyorsanız anlarım. her ay bir-iki film, bir-iki dizinin bölümleri, pek çok mp3, video bişiler indirme durumunda 10 gb'ı geçiyor çoğu zaman. bu 256 kb limitsiz bağlantı ile gayet rahat yapılabilmekte; bağlantı hızı artarsa da daha da çok indiresi gelir insanın.

Sayfa Başı
turnusol Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı
En Devrimci Üye

Yer: İzmir
Mesaşlar: 2602
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak turnusol Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Şehmuz 06 saat 19:17
ya ben 7 gün 24 saat durmadan film indiren bi download manyağıyım ve 256 sınırsız bağlantı ile ayda ortalama 75 gb download yapıyorum.Sınırlı tarifem olsa sanırım milyarın üstünde fatura öderdim
başka bir dünya mümkün...
Sayfa Başı
Co-Admik
Co-Admik

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak jeff buckley Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 23 Şehmuz 06 saat 01:40
75 gb mı , sizi tebrik ediyorum turnusol bey, ehhe.

Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <12345>

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster