CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® SANAT & KÜLTÜR AKTİVASYONLARSI > Sinema
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

En son izlediğiniz film

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  123 52>
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
JKidd Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: İstanbul
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 1009
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak JKidd Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Başlık: En son izlediğiniz film
    Yazım: 12 Nissan 05 saat 17:51

Şöööyle bi baktım buna benzer bi başlık göremedim ve açiim dedim. Sinemaya mı buraya mı açiim diye de düşündüm soora burası daha uygun herhald dedim. İzlediimiz filmleri buraya yazsak sonra aramızda yorumlasak falan fişman.

Ben en son the Butterfly Effect i izledim. Harika bi film hepinize tavsiye ederim. Özet geçmem gerekirse geçmişe dönüp bazı şeyleri değiştirebilseydiniz neleri değiştirirdiniz diye düşündürüyor film. Eleman geri dönüp bazı şeyleri değiştirdiğinde hayatının da bununla beraber değiştiğini görüyor. Herkese tavsiye ederim.

Hakan Peker'se tahin pekmez..
Sayfa Başı
enuff Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Mesaşlar: 887
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak enuff Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 12 Nissan 05 saat 18:49

dün gece dvd'den any given sunday'i seyrettik, oliver stone amerikan futbolu filmi bile yapsa yapari gösteriyor... takim ruhu, kaçirilan sanslar geri gelmez, vefa istanbul'da bi semtmis ve al pacino yapti mi i.neligin de hasini yapar mesajli küsel film... müzikler de iyi her telden olmasiyla beraber bi asure hissi uyandirsa da mide bulandirmiyo... araya serpistirilmis belgesel tadi veren donuk kareler veya karanlik mizansenler de tat katiyor... cameron diaz bilem fena oynamiyo, firlama ne oldum delisi rolünde de jamie foxx var (bkz. ray)

olmus yani, afiyet olsun

W E   A R E   T H E

C H A M P I O N S

Sayfa Başı
rockerdem Liste Göster
Yöneticilermiz
Yöneticilermiz
Ulu Admik

Mesaşlar: 1361
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak rockerdem Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 12 Nissan 05 saat 18:59
"sinema" başlığı daha uygun geldi bana. neticede filmi bilgisayardan ya da projeksiyon cihazından da (yuh) izlemiş olabliriz
Sayfa Başı
chenne Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

En İsyancı Üye

Mesaşlar: 4081
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak chenne Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 12 Nissan 05 saat 21:45
Dün Shrek2'yi izledim ben  
Sayfa Başı
_PaiNKilleR_ Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 1747
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak _PaiNKilleR_ Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 12 Nissan 05 saat 23:50
bende okulda beatiful mind ı izledim geçen. sınavda çıkacak kerata. güsel filmmiş. sevdim. afferim raşıl kırosu, otur 0.

bu arada konun başlığını "filim adamı" mı yapsak yaw. daha güsel olmaamı. ya da ayrı bi başlık ii olur böle.
Sayfa Başı
rockerdem Liste Göster
Yöneticilermiz
Yöneticilermiz
Ulu Admik

Mesaşlar: 1361
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak rockerdem Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Nissan 05 saat 00:39
"izledim güzelmiş"ten öteye yorumlar yapılabilecekse "filim adamı" uygun olur. yani biraz detaylı yorum yapılacaksa...
Sayfa Başı
JKidd Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 1009
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak JKidd Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Nissan 05 saat 14:24

Yorumlara göre şekillendiririz o halde  Bize de Forrest Gump ı izletmişlerdi.Quiz de çıkacakmış  "Run Forrest Run!!" Film sayesinde hayata başka açılardan bakabilmeyi bir kere daha hatırlamış oluyorsunuz. Her şeyin içinde bişey aranmaması gerektiği ve hayatın sürprizler ve mucizelerle dolu olduğunu hatırlatıyor film bize.

The butterfly effect daha güzeldi desem kafama şişe ve domates yağar mı ?

Hakan Peker'se tahin pekmez..
Sayfa Başı
enuff Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Mesaşlar: 887
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak enuff Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Nissan 05 saat 15:20

yagmaz... butterfly effect'i indirdim ama halen izleme sansim olamadi. en kisa zamanda izlemem lazim belli ki. forrest gump ise muhtesemdir... tom hanks'in igrenç güneyli aksaniyla konusmasi süperdir, hiç bi kelimenin son harfini söylemez nerdeyse: my ma sez layf lay a boks of çokli... u never nov watça gona ge..."
sonunda çocuguna bakip da "benim gibi diil di mi" diye sormasi iç burkar... hatta nedense creed'in "with arms wide open" sarkisinin sözleri direk bana o sahneyi hatirlatir: "hope he's not like me, hope he understands"

beautiful mind'i ise seyrettigimde çok begenmistim ama gözümün önüne gelen belirgin bi iki sahne var sadece, bi daha seyretmem lazim sanirim... o ara sizofreniyi süper betimleyen bi film de identity'dir ki saglam senaryosuyla bana "ohhhhhhhhha" dedirtmisti, bir çogunun "hadi len" dedigi the game filminin dedirttigi gibi... sizo diyince fight club'i anmadan olmaz... fight club için bir dakikalik saygi durusu; tikkayyyt! niiiiiii  ni niiiiiii, niiiii nii niiiiiiiiiii.....................

W E   A R E   T H E

C H A M P I O N S

Sayfa Başı
pink Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Yer: Ankara
Mesaşlar: 759
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak pink Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 14 Nissan 05 saat 19:19

saklambaç "hide and seek" gizli pencerenin saklambaç versiyonu ama bu sefer katil ölüyo....

yine de güseldi.

bir eczaneydi eczaneydi senle nöbetçi olmak
bir eczane senle nöbetçi olmak
Sayfa Başı
charlie brown Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 1621
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak charlie brown Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 18 Nissan 05 saat 22:12
white noise-hayalet sesler  iğrençti kimse seyretmesin
people move on
Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  123 52>

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster