CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® HAYRAT BİŞEE > Serbest Bölge
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

Aşk Acısı...Aşk Faciası...

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <1 8283848586 93>
Yazar Kişi
Mesaş / Okunmamış İlk Mesaşı Göster
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
turnusol Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı
En Devrimci Üye

Yer: İzmir
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 2602
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak turnusol Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Hazren 06 saat 01:47
üstelik bu ilk kez başıma gelen bi olay da diil ya.Daha önce de bir kız "biz kızlar yanlış anlama ama "piç" leri severiz...sen öyle biri diilsin yaaa" demişti...çok ilginç gercekten de
başka bir dünya mümkün...
Sayfa Başı
darkdalamar Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Mesaşlar: 656
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak darkdalamar Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Hazren 06 saat 02:29

cidden pes =)

Çelik ayna
Sayfa Başı
afumeto Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Adana
Mesaşlar: 1712
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak afumeto Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Hazren 06 saat 04:19

Originally posted by turnusol

üstelik bu ilk kez başıma gelen bi olay da diil ya.Daha önce de bir kız "biz kızlar yanlış anlama ama "piç" leri severiz...sen öyle biri diilsin yaaa" demişti...çok ilginç gercekten de

en azından direk söylemiş diğer söylemler daha bi ağır oluyo sanki.

Sayfa Başı
cenkolik Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: İstanbul
Mesaşlar: 3259
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak cenkolik Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Hazren 06 saat 11:35
"piç" olmak mı yoksa kız arkadaş bulamamak mı? -nası kızlarsa onlar .. hadi kız olmasını geçtim, nası insanlar ki onlar gururla "piç"leri severiz diyebilmekteler .. amaan fıs. saadetler, ne diyim. -
~?Su Birikintisi
sıpeysimsi şey
sıprey ya da
öyle
Sayfa Başı
tapoem Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaşlar: 1858
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak tapoem Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Hazren 06 saat 16:03
bahane sadece.
do not feed the troll.
Sayfa Başı
turnusol Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı
En Devrimci Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak turnusol Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Hazren 06 saat 18:00

bahane olduğunu ben de düşünmüştüm.Hatta cidden garip bi bahane.Sonuçta sen sevimsizsin salaksın karizmatik diilsin falan diyemedikleri için diyolar diye düşünmüştüm.O da var tabi ama gerçekten de "piç" olarak tabir ettikleri yüksek oranda tikky lik ve serserilik umursamazlık,sorumsuzluk içeren erkeklere bayıldıkları da gözardı edilmemesi gereken bir gerçek... kızlar düzgün adamları pek sevmiyolar ya,heyecan istiyolar,acı çekmek kullanılmak ve bi kenara atılıp unutulmak zevk veriyor anladığım kadarıyla kendilerine...

Sayfa Başı
afumeto Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Adana
Mesaşlar: 1712
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak afumeto Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Hazren 06 saat 19:42
bide bir kenara atılıp unutulduktan sonra gelip salya sümük "ben senin kıymetini bilemedim" ne insanlar varmış dünyada serzenişleri var. saf gibi atlarsın sende, tabi başka bi hızlı abi çıkana kadar mutlu olursun. yapıcak bişi yok tabi doğa kanunu bu artık kabullenicez!
Sayfa Başı
yoyo Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

Mesaşlar: 366
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak yoyo Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Hazren 06 saat 21:03
Originally posted by turnusol

bahane olduğunu ben de düşünmüştüm.Hatta cidden garip bi bahane.Sonuçta sen sevimsizsin salaksın karizmatik diilsin falan diyemedikleri için diyolar diye düşünmüştüm.O da var tabi ama gerçekten de "piç" olarak tabir ettikleri yüksek oranda tikky lik ve serserilik umursamazlık,sorumsuzluk içeren erkeklere bayıldıkları da gözardı edilmemesi gereken bir gerçek... kızlar düzgün adamları pek sevmiyolar ya,heyecan istiyolar,acı çekmek kullanılmak ve bi kenara atılıp unutulmak zevk veriyor anladığım kadarıyla kendilerine...

efenim zannımca erkekler de çoğu zman "kaşar" olarak tabir edilen yüksek oranda tikky ve hafif meşrep olan kızlardan hoşlanıyolar.Anlayacağınız erkekler de düzgün kızları pek sevmiyor.Acı çekmek, bi kenara atılıp unutulmak onlarında hoşuna gidiyo.Yoksa davul bile dengi dengine..Kaşar!a piç beraber olsa, düzgün insanlar birbirine kalsa ve hayat bayram olsa...

Sayfa Başı
turnusol Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı
En Devrimci Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak turnusol Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Hazren 06 saat 21:07
aa evet o da doğru...gelip de ağlarlar senin kıymetini bilemedim diye.Sen de sanarsın ki tamam anladı hatasını artık birlikte mutlu olucaz... sonra bir bakarsın öncekinden hiçbi farkı olmayan yeni bi kıl tip çıkar karşısına ve ona aşık olunur... ve bu döngü böyle sürer gider...
Sayfa Başı
akeramik Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

Yer: Konya
Mesaşlar: 428
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak akeramik Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 13 Hazren 06 saat 22:25

çay harareti ÖLDÜRÜR!!!
Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <1 8283848586 93>

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster