CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® MÜEBBET and also MUHABBET > Cenk 'nen Erdem
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

Nerde bu sinek? Nerde bu insanlar?

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <1 789
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
turnusol Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı
En Devrimci Üye

Yer: İzmir
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 2602
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak turnusol Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 27 Astos 06 saat 02:05
neden kimse yok ya bunları kaydedip bizimle paylaşacak???
başka bir dünya mümkün...
Sayfa Başı
katilkedipisick Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: Antalya
Mesaşlar: 2138
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak katilkedipisick Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 29 Astos 06 saat 00:08
bu konuya bi girizgah yapıcam efenim işalla şartlar sağlam olur ise..ama zaman darlığı var malesef eylül itibariyle
Sayfa Başı
_PaiNKilleR_ Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: İstanbul
Mesaşlar: 1747
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak _PaiNKilleR_ Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 17 Heylül 06 saat 00:37
geçen müebbet muhabbette bayaa bi reklamımız yapıldı. gencin biri fan sitesi açacakmış, isim falan düşünüyomuş. cenkerdemlerden öneri istiyodu. cenk de burayı önerdi hazır yapılmışı var, uğraşma diyerekten.
Sayfa Başı
spasitk kolon Liste Göster
Çömez, yazık
Çömez, yazık

Yer: Ankara
Mesaşlar: 9
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak spasitk kolon Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 28 Sarılık 06 saat 13:58

Originally posted by _PaiNKilleR_

geçen müebbet muhabbette bayaa bi reklamımız yapıldı. gencin biri fan sitesi açacakmış, isim falan düşünüyomuş. cenkerdemlerden öneri istiyodu. cenk de burayı önerdi hazır yapılmışı var, uğraşma diyerekten.

Sayfa Başı
elma Liste Göster
Çömez, yazık
Çömez, yazık

Mesaşlar: 2
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak elma Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 29 Sarılık 06 saat 13:13
yaa neden kimse bana hoşeldin demiyo ben de hoşgeldim..hem de izmirden geldim...
hı hıı
Sayfa Başı
ufakçocuk Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

Yer: İzmir
Mesaşlar: 282
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak ufakçocuk Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 29 Sarılık 06 saat 23:06

foruma hoş geldin

çöpten adam olur benden olmaz
Sayfa Başı
n_gine Liste Göster
Çömez, yazık
Çömez, yazık

Mesaşlar: 68
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak n_gine Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 15 Olcak 07 saat 23:11
ben de yeni üyeyim, herneyse bu cenk erdem beylerin snek teki programları betti, müebbet muhabbet programına hangi kanalda ve ne zaman devam edeceğine dair bir fikri olan varsa bilgilendirmelerinin devamını dilerim.
Sayfa Başı
_PaiNKilleR_ Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: İstanbul
Mesaşlar: 1747
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak _PaiNKilleR_ Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 04 Zart 07 saat 19:30
banvit reklamında cenkerdem sesi duydum sanki...
Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <1 789

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster