CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® MÜEBBET and also MUHABBET > Cenk 'nen Erdem
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

Müebbet Muhabbet...

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <12345 32>
Yazar Kişi
Mesaş / Okunmamış İlk Mesaşı Göster
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
vepmastir929 Liste Göster
Çömez, yazık
Çömez, yazık

Yer: Turkey
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 18
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak vepmastir929 Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 18 Astos 04 saat 02:39
Efem, PYP'nin devamı gelecekti, nerede kendileri???Lütfen yollayalım, arkadaşları 1.bölümüyle kopardım 2.bölümü istiyorum lütfen.Kızların kalbine giden yol, C&E'den geçiyomuş... :)
Siymens Mobayl ile Müebbet Muhabbet
Sayfa Başı
DİDO Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

En Cici Üye

Mesaşlar: 121
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak DİDO Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 21 Astos 04 saat 14:45

Originally posted by vepmastir929

Efem, PYP'nin devamı gelecekti, nerede kendileri???Lütfen yollayalım, arkadaşları 1.bölümüyle kopardım 2.bölümü istiyorum lütfen.Kızların kalbine giden yol, C&E'den geçiyomuş... :)

Sayın vepmastır, mesacınızın hangi bi yerine 'HÖYNGT??' diiceemi şaşırdıım için 'neys, neys..' diorum Wacko; yetindiinizle kalın lütfen...!!

Ne yazacaadım aslen buraya??.. Hmm...Geçtiimiz; bu salı, 'doping' konulu 'bilim' bölümünde, forumdaki 'röportaj yapacak olsanız...' başlıı bazlı bi sorunun da cevabını :) kısmen öörenmiş olduk:

C_Are you doping?    E_ No, I'm not doping!    LOL

Prooramın açılış kısmındaysa EB; tamamen demonte aldıklarını ve 4 gecede birleştirdiklerini =)  sööledii CB'in eli üzerinde çekiç & anahtar yardımıyla son rötuşlarını tamamladı!!!  CB, artık hazırdı!!

Şu Cenk Bey de hakkaten biraz tuhaf olan el anatomisinin esneklii sayesinde nerdeyse yapay duran bi şekilde hareket ettirebilio elini Big smile.  Neyseciime, soona birbirlerne olimpiyoz hesaapı bu çekiç vs'yi fırlatıp, gibi yaparaktan + bade süzerekten...

E_Sevgili izleyicilerimiz; hepinize 'iyi ağşamlar' diyerek bugünkü programımızı başlatmak istiyoruz. Çünkü Allah muhafaza bugünkü programa 'hadi canım sen de!', 'Yok canım diildir!' falan gibi başlamak heralde pek doğru olmaz diye düşündüğümüz için böyle başlıyoruz.      =))

C_ (Erdem Bey'in dilinin sürçüm yaptıını iddia ederek) Evet EB'in 'heralde' yerine 'berelde' :) adlı kelimeyi kullanması, bizleri ayrıca sevindiren bir olgu sevgili izleyiciler..! (gözler açık + ağaz sırıtık:  ) ..'Berelde!!'

...

E_ Sevgili izleyiciler, bugün programımızda son derece ünlü konuklarımız var :), ama bundan euvvelaa, sevgili CB'e güzide bir soru yöneltmek istiyorum. Cenk Bey, bu... (saçlarını barnahlarıyla düzeltip poz vermekte olan CB'e gülmemek elinde diildir!!) ..ee, yardımcı pilotlar, kaptan pilotlardan uçmayı öğrendikleri için onlara 'Anne!, Anne!' diyorlar mı??! Yani onlara uçmayı öğretene 'anne' diyorlar heralde..

C_ Herkes, içgüdüsel olarak, onlara uçmayı öğreten insanlara...berelde yani!... Kendimize uçmayı öğreten insanlara 'anne adını veriyoruz. Dikkat ederseniz eğer kokpitte yardımcı pilotun, kaptana ' anne, şimdi n'apiim?' falan dediğine şahit olabilirsiniz..  !!

E_ Peki 'Anne; (eli-kolu hayalii kokpiti kurcalamaktadır!) ..bu ne? bu ne? bu ne? bu ne? bu ne?..' diyenler oluyor mu?

C_ Değil!

E_ (Şokumtrak ve tiz bi sesle) NE?!!..  ...Uçmayı öğretene anne diyoruz. Peki kime baba diyoruz CB?

C_ Bunu bilemiyoruz. Yani; kuşlar dünyası araştırılıyor, dinozorlar dünyası araştırılıyor, niçin 'baba' deniyor; bu konuda herhangi bir hareketsel durum yok. Belki yüzmeyi öğretene 'baba' deniliyor olabilir!!  Ama tam bilemiyorum.

E_ Biraz muğlak bir ifade oldu.

C_ Müuğğğ..!!

Sayfa Başı
DİDO Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

En Cici Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak DİDO Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 21 Astos 04 saat 16:46

Fonda laubali(!) bi müzik... Ama C&E beys ağırbaşlı mı ağırbaşlı tavırlıdır bittabii ki de..

Bu da 'kopartma'da olimpiyozlara oynayabilir:

E_'Müebbet Muhabbet Seyahat' olarak tatil beldelerini tanıtmaya devam ediyoruz ve bugün yine İstanbul'un kalabalığından usanmış dostlarımız için gerek haftalık, gerek gündelik, gerekse haftasonunu değerlendirmek üzere kullanabilecekleri muazzam bir tatil beldesiyle karşınızdayız.

C_ Bu seferki tatil beldemiz sevgili izleyiciler, Müebbet Muhabbet Turizm Acentası'nın tamamiyle sizlere özel, sizlere özgü düşündüğü, tasarladığı ve buna bağlı olarak turlar düzenlemeye başladığı güzide bir mekan... Yeşilliğiyle, betonarmesiyle, oturma kapasitesiyle, ayakta durma kapasitesiyle(!), tamamen bir-baş-şaheser!

E_ Üstelik sevgili izleyiciler, henüz o kadar bakir bir yer ki, özellikle haftaiçi adını verdiğimiz günlerde son derece boş, tenha ve uçsuz bucaksız bir yeşillik vadeden güzide bir yer: Fenerbahçe Stadı !!   (..fenerlilere benden kıyak!)

C_ Fb Stadyumu, Avrupa yakasından gelmek isteyenler için sadece bir vapur ve buna bağlı bir dolmuş sistemiyle rahatça gidilebilecek bir yer.

E_ Vapur ve dolmuş sistemleri, her ne kadar başlıbaşına birer 'sistem' olarak addedilse de, aslında bunlar,ulaşım ağımızın birer parçası; dolayısıyla 'vapur sistemi' , 'dolmuş sistemi' şeklinde söylenenler, kesinlikle gözünüzde büyütülcek söylemler diil sevgili izleyiciler!!!  (EB, 'berelde!' den kalma öcünü almıştır CB'den!)

C_ FB Stadyumu, binlerce metrekerelik yeşil alanın yanısıra, hemen altında yer alan muhteşem soyunma odaları ve tuvalet sistemleriyle =), sizlere muhteşem bir tatil imkanı sunuyor!  Tek başınıza gidin, ailenizle gidin, eşinizle-dostunuzla gidin...İster açık tribünde, ister şeref tribününde rahatça oturabilir, o güzel yeşilliğin tadına doyabilirsiniz !!!

E_ 'Ben deniz görmekten bıktım..Sürekli deniz manzarası seyretmekten bıktım..Artık biraz yeşil, börtü and the böcek görmek istiyorum!!!' =))  diyen sevgili dostlarımız için biçilmiş kaftan olan fb stadyumu, özellikle içerisinde bulundurduğu dev çim kompleksi sayesinde, yeşil üzerinde cıbıldah! ayaklarıyla gezinip vücudundaki elektriği toprağa bırakmak isteyen sevgili dostlarımızı memnun edecek kapasitede sevgili izleyiciler! (Sesi bayaa hoşsohbetleşmiştir ama burda sol yandan açtığı ağzından, dişlerini göstermiştir nedense =)  )

C_ Sadece çim alan da diil, çim alanın heen yanında yer alan sevgili yuvarlak sistem! sayesinde, kişiler bu çim alanın etrafında koşabiliyorlar. Üstelik, kulvarda..   (EB de iice gaza gelmiştir:)

E_ Ayrıca sevgili izleyiciler, bu sevgili çim alanda yani fb stadyumunun içinde ve etrefında, diğer tatil beldelerinde görmeye alıştığımız insan yiyen dev canavarlardan eser yok!!+%/%+^!

C_ :) (Bi müddet bööle kalır; kopmamayı başarır!..) ...Fb stadının hemen yanında yer alan muhteşem bir market, hemen akabinde güzel büfeler ve yakınlardaki Fb idman yurdu ve buna bağlı lunapark sistemleri sayesinde, sadece burda diil; etrafındaki her yerde bir yürüme mesafesine, istediğiniz heryere gidebilir, istediğiniz eğlenceyi rahatlıkla yaşayabilirsiniz!!!

E_Ulaşım için vapur ve dolmuşu kullanmak istemeyen ve 'Ben kendi arabamla gideceğğim!' diyen, yumruğunu masaya vurarak sürekli tutturan inatçı dostlarımız için de Fb stadyumunun etrafındaki dev otopark kompleksleri sayesinde pekçok insan, rahatlıkla kendi arabasıyla gelip, arabalarını parkettikten sonra tatil imkanı bulabilir. Üstelik, hemen bu güzide tatil beldesinin yanında dev bir okul bulunduğundan; okula gitmek üzere çocuğunu kaydettirmek isteyenler, sürekli tatil ortamı yaşayarak, çocuğunu hemen yandaki bu okula rahatlıkla verebilirler sevgili izleyiciler!!!!!!!

C_ 'Artık eş-dost-ahali gelmiyor. Çok yalnız bir aileyiz Allah kahretmesin!' diye düşünenler, artık üzülmesinler! Ailece FB stadyumuna gitsinler. Bir maç gününe denk gelirse, onlara misafirliğe gelecek olan onbinlerce kişi, yalnızlıklarını tamamiyle alacaktır... =)

E_ Üstelik bu onbinlerce -ya da tam rakam vermek gerekirse maksimum 60bin- kişinin hepsini kapıda ağırlamanız gerekmiicek sevgili izleyiciler! Onlar istediği gibi, kendilerine tahsis edilmiş yerlerde otururken; siz sadece oturduğunuz yerden onların n'aaptığını ve neler yapıcaanı izleyeceksiniz.

C_ Aynı zamanda, bu 60bin kişiye artı olarak 27 kişi...26 kişi  -evet! yanlış duymadınız: özellikle fb stadından bahsediyorum- hayranı olduğunuz futbolcuları, bu tatil beldesi içersinde, sıklıkla görebilirsiniz. Üstelik, magazin gazetecilerinin ya da birtakım fotoğrafçıların sıkıntılı flaşları olmadan..

E_ 'Tatile gitmek istiyorum ama, bilmiyorum sıkılırsam belki ordan çıkarım(Pig)!!' =) şeklinde düşünen kararsız dostlarımız, hiç bu kararlarını değiştirmesinler..!! Kararsız kararsızWacko, yanlarına yedek tatilcileri de alarak, Fb Stadyumuna gelebilirler!..Çünkü, kendileri tatillerini yarıda kesip dönmek zorunda kaldıklarında ya da canları artık tatil yapmak istemediğinde =) yerlerine yedek tatilcileri sokabilcekleri bi yedek kulübesi de, yine fb stadyumunda dört dörtlük olmak üzere sizleri bekliyor sevgili izleyiciler.

C_ Kulübe diyip geçmeyin. İçersinde her tür konfor bulunan bu güzel saat kulesi kılıklı yedek kulübesi, herhangi bir yağmur ya da sağnak durumunda sizleri tamamen ıslanmaktan koruyacaktır. Aynı zamanda geceleri; diyelim ki çimlerden sıkıldınız_herşeyden sıkıldınız.. O çimlere uzanarak, o gökyüzündeki güzel yıldızları seyrederek romantik dakikalar yaşayabilirsiniz!!!!! ..Nerede mi?! Tabii ki Fb Stadyumunda!!

E_ 'Pekii ya, bu Fb stadyumu nerede?' diye sormak üzere olan sevgili dostlarımız, hiç boşuna kendilerini yormasınlar; işte söylüyoruz: fb stadyumu, İstanbul'un Kadıköy yakasında, Söğütlüçeşme civarındadır. Kime sorsanız, gösterir! (Bize ara ara güleryüzle ışık tutmaya devam ediyorlardır..)

C_ Burada tatil, özellikle Müebbet Muhabbet turizm acentasıyla giderseniz, herşey ultra dahil ve acayip dahil olmak üzere, gecesi 249 euro !!

E_ Bu inanılmaz fiyatı ve bu muhteşem fırsatı kaçırmayın sevgili izleenler.. Hoşçakalın!

C_ Hoşçakalın!

Sayfa Başı
DİDO Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

En Cici Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak DİDO Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 21 Astos 04 saat 16:59
...Yine aynı gün, 'meslek erbabı' bölümünde ErdemBey'in her zamanki gibi muhteşem soruları eşliinde ünlü helva ustası CenkBey, eskrimci kılıında & 'saplanmaz' =) kılıcı yardımıyla bir irmik helvasıyla nassı başa çıkılır; onu annattı.. Bu bölümü, MEB'in bana verdii yetkiye dayanarak hayalgücünün ve buna bağlı kafa işletim sistemlerinin gelişimi açısından açma olayına girmiyorum=)   Israr etmeyiniz!Dead
Sayfa Başı
DİDO Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

En Cici Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak DİDO Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 21 Astos 04 saat 17:09

'Ustalara saygı kuşağı'nın önceki seferlerinden birinde 3,5 m. eninde ve 1,5 m. boyunda olan dondurmacı Salim Usta; bi başka seferindeyse ismini hatırlayamadıım bi muhterem anılmıştı.. Harlı ekmek fırınının başında, fırıncı küreği kullanmazmış kendisay; zira eli kürek gibiymiş maaşallah..

E ii ki dili kürek gibi diilmiş yaanı..!!... Bu esprime de yeri gelmişken C & E beylerin gülüm replii ii gider:

'KAHH-KA-HAH..KAHAH-KA-HAA...'

..Haydin kendi malınız gibi yiyin gaari Dead=) ?/&'^+%+..

Sayfa Başı
DİDO Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

En Cici Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak DİDO Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 21 Astos 04 saat 17:15
Bu, önceki haftadan: 'Yumurta mı rafadan; raf mı yumurtadan?'...!!   Bu da bir 'sürpriz dondurma' tarifi (Salim Usta'nın özel arşivindenmiş, oğa göre):  Bi tabağa tepeleme yerleştirdiiniz bi dondurmayı pirinç pilavıyla sıvazlayıp kaplıyomuşsunuz veeee...sürpriz dondurmanız hazıııır!!! -Kaşık pilava daldırıldıında içinden dondurma çıktıını gören hasmınız sevinçten deliye dönecek!!!!!
Sayfa Başı
lamb Liste Göster
Ziya Retçi
Ziya Retçi

Mesaşlar: 177
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak lamb Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Astos 04 saat 17:32

didoanım, sizi cenkerdem.com'a editör alarak almak isterim, ne dersiniz? siz böyle c&e diyaloglarını biriktirin, ilerde açılcak cenkerdem.com 'a koyalım, ne dersiniz? altına da yazarız Dido'nun katkılarıyla?

ne dersiniz, leziz olmaa mı?

Sayfa Başı
DİDO Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

En Cici Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak DİDO Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Astos 04 saat 22:26

N diiceem 'Allaaaaah!' derim sayın admikimiz!! Big smile    Kartvizitimi cici dido 'the great editor' diye bastırcam daa n isterem?! =))))  Konu C&E beys olursa çalışkanlıkta üstüme tanımam aaabii... N iş olsa yaparım aaağğğğbi... Embarrassed    Teşekkür, saygı, hörmet+vb...

Notte: Sigortam olcak mı? Ermm Cool

Sayfa Başı
DİDO Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

En Cici Üye

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak DİDO Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Astos 04 saat 22:50
Dünkü porooramda her zamankinin aksine, ciddi olduklarını sööliyemiiceem C&E beyler bu halleriyle bi başka koparttılar. Ciddi suratla güldürmek maharet isteyen bi iştir, çoğu vj gibi sırıtık sırıtık yapılan esprilerse ters tepebilir; ama C & E beyler bu ikisini okkadar dengeli ayarlıolar ki, 'ayarlıolar' lafı onnarın doğallıının yanında sırıtır. Kafalarına estii gibi davranıolar ve her halleri onnara çok yakışıo. Tıpkı BIYIKLARININ yakıştıı gibi!!  ..Dün bi bölümde Erdem Bey tipik bi yeniçeri bıyığıynan; Cenk Beyse pala bıyıhla karşımızdaydı yaa öldüm!!  Hadi itiraf ediim o kadar da yakışmış sayılmazdı hani özellikle CB'e =)  Bu halleriyle Erdem Bey'in 'meslek erbabı' köşesini 'Müebbii Muhabbii programımıza hoşgeldiniz!' diye babayiit bi tavırla açması ve CB'in EB tarafından tanıştırılımından sooraki ilk lafının 'Şemsiye şeklinde şeker!'olması gözlermizi ayrı bi yeşertti.. =)
Sayfa Başı
jeff buckley Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik

Yer: İstanbul
Mesaşlar: 2997
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak jeff buckley Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 22 Astos 04 saat 23:02

sonradan arayan bir izleyiciyle geçen tilefon konuşması kınanacak cinstendi,yanlış anlamalara mahal vermeye elverişliydi; şöyle bir şeylerdi sanırsam(bikaç kelime yanlış olabilir):

izleyici- bu şemsiyeli şeker nedir cenk bey?

cb- şemsiyeli şeker değil; şemsiye şeklinde şekerr

izleyici- nasıl bi şey, ne?

cb- bu bir sıfat tamlamamız

izleyici- gösterebilir misiniz?

cb- size sıfat tamlamamımı göstermemi istiyorsunuz canlı yayında?

eb- bence göstermesin efendim, korkarsınız..

bu kadarla da kalmadı; daha sonraları erdem bey cenk bey'in giymekte olduğu hani manavların beline sardığı, içine para koyduğu şeyle ilgili "onun içinde ne var cb?" gibi bi şey sorunca cenk bey'in "sıfat tamlaması" diyip, sonra başka bişeyler söyleyip içindeki gazeteleri çıkarması..

pain of salvation istanbul'a gelsin...gelsin..gelsin.

Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  <12345 32>

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster