CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® ALISH AND THE WERİSH > Bende satılık bişiler var...
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

beynimi satıyorum

Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  12>
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
kerd Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Yer: İstanbul
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 2758
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak kerd Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Başlık: beynimi satıyorum
    Yazım: 14 Heylül 05 saat 17:30

bayandan, az kullanılmış, temiz, hiç cigabayt harddisk

bonus, vörd, akses gibisinden kartlara taksit yapılır

içine resim konulan kolyelerden istiyom
Sayfa Başı
Ekinoks Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Yer: Türkiye Dışı
Mesaşlar: 833
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak Ekinoks Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 27 Heylül 05 saat 17:12
katran baglamamis ama ayni zamanda gözyasiyla yikanmamis pir pir atmaktan yorulmus ama biraz bakim isterse yine tikir tikir calisicak bi kalp var bende.
takas etsek?
Para mi Insana Bagli,Insan mi Paraya Bagli?Bu insana Bagli..
Sayfa Başı
turnusol Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı
En Devrimci Üye

Yer: İzmir
Mesaşlar: 2602
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak turnusol Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 27 Heylül 05 saat 17:28
ben huzur istiyorum elinizde varsa uygun bi fiyat verirseniz konuşabiliriz
başka bir dünya mümkün...
Sayfa Başı
chenne Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

En İsyancı Üye

Mesaşlar: 4081
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak chenne Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 01 Hekim 05 saat 03:58
harpten çıkmış bademciklerimi ve toplar damarımı satıyorum..toplar damar toplamaz damarla takas edilebilir ama öyle bi güzellik yapalım.. 
Sayfa Başı
bonshuck Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Yer: Ankara
Mesaşlar: 818
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak bonshuck Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 08 Hekim 05 saat 02:05

kerd: beyin ---> istemem (az kullanılmış ama kime göre az; bence çok kullanılmış) (temiz... içinde kaç tane tilki dolaşıyo haberin var mı senin? ne temizi) (kanımca hiç cigabayt değil de dolu hafıza mevcut...) yok yani hem ürün sağlam değil hem de ne kadar idare eder bilinmez... ama arkadaş hatrına, destek olmak adına bi şeyler düşünülebilir

turnusol bey: huzur ---> efenim gece oldu mu, sessizlik ve temiz hava baş gösterdi mi açın camınızı, açın açın... sonra içinize koca bi tır dolusu nefes çekin... sonra biraz dışarıya bakın... uyuyun... sabah olsun, erkenden kalkın, yeni yeni hareketlenmeye başlayan sokakları izleyin, bi nefes daha çekin içinize... hayat arada duruluyo ama devam ediyo beah deyin sonra... işte ucuza, hem de temiz... bu da arkadaş kıyağı... buyruns ;)

sayın ekinoks ve chenneye lafım yok... işiniz zor efendiler :)

sing for absolution...
Sayfa Başı
Ekinoks Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Yer: Türkiye Dışı
Mesaşlar: 833
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak Ekinoks Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 09 Hekim 05 saat 17:45
askin pazarinda canlar satilir satarim canimi alan bulunmaz
isim zor hakkaten :-)
Para mi Insana Bagli,Insan mi Paraya Bagli?Bu insana Bagli..
Sayfa Başı
kerd Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak kerd Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 07 Kaslım 05 saat 13:10

bonşuk hanım saolun az arkadaş deelsiniz hani sizi evlat edinicem bu aralar unutturmayın bana

eet cenkerdem.kom tarafından verilmiş olan deyneğimi satıyorum efendim

sadece karargah şifreside satılır gerçi

Sayfa Başı
kerd Liste Göster
Deynek Sahabı
Deynek Sahabı

Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak kerd Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 03 Astos 06 saat 23:48

evet farkettiğiniz üzere çoktan sattım boşun talip olmayın

napalım bi tane vardı farkındayım çok fazla ihtiyacı olan var ama kusura bakmayın

Sayfa Başı
puhp Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Mesaşlar: 605
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak puhp Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 04 Astos 06 saat 01:40
ama ama.. ben yillardir para biriktiriyodum alayim diye.. firk.
Sayfa Başı
agresifteo Liste Göster
Çömez, yazık
Çömez, yazık

Yer: Kuşadası
Mesaşlar: 7
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak agresifteo Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 10 Şubart 11 saat 09:10
Merak ettim beyninizden memnun mu acaba sattığınız kişi? :}
Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz Sayfa  12>

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster