CenkErdem.com Anasayfa
Forum Girizgah Forum Girizgah >  ® THE GÖSTERAY, YEAAH > Gösteri Duyurularsı and the Yorumlarmız
  Yeni Mesaşlar Yeni Mesaşlar
  Soru & Cevarp Soru & Cevarp  Forumda Ararım   Üye Olcam Üye Olcam  Gircem Gircem

cenk ve erdemin gösterileri

Cevarp Yaz Cevarp Yaz
Yazar Kişi
Mesaş
  Başlık Ararım Başlık Ararım  Başlık Seçenekleri Başlık Seçenekleri
birsen Liste Göster
Çömez, yazık
Çömez, yazık

Yer: İstanbul
Durum: Çevrimdışı
Mesaşlar: 4
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak birsen Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Başlık: cenk ve erdemin gösterileri
    Yazım: 18 Olcak 06 saat 22:58
en son trend show'da izledik kendilerini.bi sonraki gösterileri nerde ve ne zaman acabaa?bilen varsa lütfen habr versin.sağolun
Sayfa Başı
darkdalamar Liste Göster
Torpilli Üye
Torpilli Üye

Yer: İzmir
Mesaşlar: 656
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak darkdalamar Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 18 Olcak 06 saat 23:09
gösteri mösteri fıss gelio bana bence şöyle reyting manyaa olmayan bi kanalda (public bi kanal) her hafta program yapsınlar yeter benim için..  (böyle düşünmemim onların gösterilerini sınav yüzünden kaçırmamla hiç bir alakası yoktur)
Çelik ayna
Sayfa Başı
mezro Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

Mesaşlar: 184
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak mezro Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 20 Mayz 08 saat 19:22
bence d earkadaslar. ben uzun zamandir foruma ugrayamamistim bu arada foruma ne olmus? kimse yazmiyo?
Can you tell me is this Satel mi?
Sayfa Başı
jeff buckley Liste Göster
Co-Admik
Co-Admik

Yer: İstanbul
Mesaşlar: 2997
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak jeff buckley Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 12 Hazren 08 saat 18:54
zamanında çok uğraştım yazsınlar diye ama kimse sallamadı küstüm ben de..

:P

pain of salvation istanbul'a gelsin...gelsin..gelsin.

Sayfa Başı
shadow Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

Mesaşlar: 470
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak shadow Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 14 Şehmuz 08 saat 17:12

canlan forum canlan belki gün doğar...

tozlanmış burası da ayıp ama neyse hadi bişey demiyorum...

26 Ağustos 2008 de Ankara Gülhane Parkı'nda açıkhava gösterileri olacağı haberini  aldım ne kadar doğrudur bilinmez...

Sayfa Başı
mezro Liste Göster
Emekçi Üye
Emekçi Üye

Mesaşlar: 184
Mesaş Seçenekleri Mesaş Seçenekleri   Arak mezro Arak  Cevarp YazCevarp Direct Link To This Post Yazım: 11 Sarılık 08 saat 19:49
Ben istiyorum ki yine gelsinler yine gidelim sohbet edelim. Bir de tilivizyonda Müebbet Muhabbet formatıyla program yapsınlar.
Can you tell me is this Satel mi?
Sayfa Başı
 Cevarp Yaz Cevarp Yaz

Foruma Zıpla Forum Yetkilersi Liste Göster